پیش دبستانی صدگل - نرم افزار مدیریت هوشمند مدارس توانا

آشنایی با مدرسه

آشنایی با مدرسه

 

 Image468
پیش دبستانی و مهدکودک صدگل مرند در سال ۱۳۷۵ با مدیریت سرکار خانم مهناز قاری مرند فعالیت خود را آغاز نمود. این مرکز دومین مهدکودک تاسیسشده در شهرستان مرند میباشد. دانش وعشق به کودکان پایه‌های اصلی این ساختاربود ، تجربه‌های گرانبهایی که با کودکان مهد شکل گرفت همراه با حمایت خانواده‌های محترم موجب تحکیم این مجموعه شد.همیشه سعی بر این داشتیم تا استعداهای کودک خودراازهمان خردسالی بشناسیم وبرای پرورش این استعدادها تاجایی که ممکن است محیط ووسایل رابرای اوفراهم کنیم وبه این ترتیب باتشویق وترغیب کودک رابه دنبال کردن علاقه هایش وا داشتیم.
درطول سال‌های کاربا کودک هیچ انگیزه‌ای جزتلاش برای بوجود آوردن شرایط و آموزش مطلوبتر برای کودکان در مهد کودک مدنظر نبود.امروز هزاران بار خداوند منان را شکر گذاریم که علیرغم مشکلات فراوان آرزوهایمان برای کودکان سرزمینمان به بار نشست. شیوه آموزشی مطلوب و هوشمند، ایجاد خلاقیت و پرورش بهتر روح نونهالان  و رضایت خاطر اولیاء محترم فرا راه ماست.خوشحالیم که هنوز هم نوگلان چند سال قبل  که حالا دیگه بزرگ شدن وقتی از مدرسه خارج میشن دسته جمعی به دیدنمون میان و خاطرات زیبای دوران کودکی را در ذهن خود تدائی می کنند و می گویند هیچگاه صدگل رو فراموش نخواهیم کرد واقعا برای ما این بزرگترین آرامش و انگیزه برای تلاش بیشتر است.ا
لازم به ذکر است این موسسه در سالهای ۸۵-۸۶  عنوان واحد نمونه  بهداشت مهدکودک ها را در سطح شهرستان مرند به خوداختصاص داده است.

DSC_0763

افتخارات صدگل نوجوانان امروز صدگلی در رشته های پزشکی مهندسی حقوق و ….. در حال تحصیل هستند .صدگل همیشه در فعالیتهای علمی و هنری و مذهبی پیش قدم بوده و هر سال با برنامه های متفاوت و پر انرژی تر از سال قبل ارائه خدمت نموده است.

صدگل در زمینه  فعالیتهای مذهبی  و باورهای دینی  : فعالیتهای از جمله برگزاری :مراسم عزاداری ابا عبدلله حسین ع ؛  برگزاری سفره حضرت رقیه س ؛آموزش قرآن و نماز و ارزش های دین مبین اسلام داشته است.

صدگل در زمینه فعالیتهای هنری و فرهنگی نیز پیش قدم بوده؛  از جمله این فعالیتها: اجرای سرودهای ملی و میهنی به زبان های مختلف همراه با کلیپ های زیبا؛ بازدیداز مکان های فرهنگی ، شرکت در راهپیمایی های مختلف ؛  برگزاری مراسم فرهنگی و سنتی و مراسم پرشکوه فارغ التحصیلی و شادیانه پایان سال در فضای باز و زیبای آمفی تئاتر قوناخلار پارکی

رشد موسیقی و شروع آموزش الفبای موسیقی برای اولین بار از پیش دبستانی و مهد کودک صدگل سرچشمه گرفت و امروز شاهد اجرای برنامه گروهی  کلاس ارف صدگل که نظیر آن در استان آذربایجان شرقی کمتر دیده می شود هستیم.

همانطور که اشاره شد صدگل در زمینه فعالیت هنری ؛ فرهنگی و مذهبی پیشقدم بوده در انجام فعالیت های علمی نیزفعالیت چشم گیری داشته  از جمله اجرای کلاس ( یو سی مس) انجام محاسبات ریاضی با چرتکه  و در نهایت به صورت ذهنی……….

از لطف همه ی بچه های عزیز و اولیاء گرامی سپاسگزاریم, امید که همراه با پرسنل مهد و پیش دبستانی  صدگل بتونیم قدمهای مثبتی رو در راه تعلیم و تربیت فرزندان ایران فردا برداریم.باآرزوی سعادت وآینده ای درخشان برای همه نوگلان صدگل